ChessBrains.pl Interaktywny Magazyn Szachowy

Mistrzostwa

MPAP w szachach szybkich 2016.

| 0 comments

mpap

W dniu 10 grudnia rozegrane zostały mistrzostwa w szachach szybkich, w których wystartowało 101 zawodników i zawodniczek.Zawody odbywają się pod patronatem Prezesa Rady Ministrów RP Pani Beaty Szydło, a w komitecie honorowym są m.in. Marszałek Senatu Stanisław Karczewski, Wicepremier, Minister Rozwoju i Finansów(gospodarz zawodów) Mateusz Morawiecki, Minister Sportu i turystyki Witold Bańka, czy też Szef Służby Cywilnej – Minister Dobrosław Dowiat-Urbański. Organizatorem jest Polski Związek Szachowy, przy współudziale stowarzyszenia Solvitur Ambulado oraz Stowarzyszenia Absolwentów Krajowej Szkoły Administracji Publicznej.

W klasyfikacji generalnej zwyciężył i jednocześnie został Mistrzem Polski Administracji Publicznej w szachach szybkich rozstawiony z pierwszym numerem startowym arcymistrz Robert Kuczyński reprezentujący Ministerstwo Skarbu Państwa.

W kategorii kobiet zawody zakończyły się wygraną Milena Magnucka z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego.

W klasyfikacji drużynowej najlepszym zespołem okazał się reprezentacja Ministerstwa Obrony Narodowej.

Szczegółowe wyniki(medaliści):

Mistrzostwa Polski Administracji Publicznej – kategoria otwarta

mpap-rk

Fot. Przemysław Nikiel

  1. Robert Kuczyński(Ministerstwo Skarbu Państwa) – 6 pkt
  2. Mateusz Sypień(Ministerstwo Obrony Narodowej) – 6 pkt
  3. Paweł Sygulski(Urząd Gminy Czarna) – 6 pkt

Mistrzostwa Polski Administracji Publicznej – kategoria kobiet

mpap-mm

Fot. Przemysław Nikiel

  1. Milena Magnucka(Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego) – 5,5 pkt
  2. Jagoda Gołek(Urząd Miasta Poznania) – 5,5 pkt
  3. Grażyna Szmacińska(Policja) – 5 pkt

Drużynowe Mistrzostwa Polski Administracji Publicznej

  1. Ministerstwo Obrony Narodowej – 16,5 pkt
  2. Urząd Miejski w Grudziądzu – 15,5 pkt
  3. Urzędy Miejskie – 14,5 pkt

Mistrzostwa Polski Administracji Rządowej – kategoria otwarta

  1. Robert Kuczyński(Ministerstwo Skarbu Państwa) – 6 pkt
  2. Mateusz Sypień(Ministerstwo Obrony Narodowej) – 6 pkt
  3. Jacek Gdański(ZUS) – 5,5 pkt

Mistrzostwa Polski Administracji Rządowej – kategoria kobiet

  1. Grażyna Szmacińska(Policja) – 5 pkt
  2. Jadwiga Gasik(Urząd Patentowy RP) – 4 pkt
  3. Joanna Konstanciuk(Ministerstwo Rozwoju) – 4 pkt

Drużynowe Mistrzostwa Polski Administracji Rządowej

  1. Ministerstwo Obrony Narodowej – 16,5 pkt
  2. Resort Rozwoju – 13 pkt
  3. Resort Finansów – 12,5 pkt

Mistrzostwa Polski Administracji Samorządowej – kategoria otwarta

  1. Paweł Sygulski(Urząd Gminy Czarna) – 6 pkt
  2. Aleksander Kraiński(Urząd Miejski w Grudziądzu) – 6 pkt
  3. Milena Magnucka(Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego) – 5,5 pkt

Mistrzostwa Polski Administracji Samorządowej – kategoria kobiet

  1. Milena Magnucka(Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego) – 6 pkt

Drużynowe Mistrzostwa Polski Administracji Samorządowej

  1. Urząd Miejski w Grudziądzu – 15,5 pkt
  2. Urzędy Miejskie – 14,5 pkt
  3. Urzędy Gminne – 11,5 pkt

Mistrzostwa Polski Administracji Publicznej – kategoria otwarta amatorska

  1. Adam Adamski(Ministerstwo Obrony Narodowej) – 4,5 pkt
  2. Adam Długokęcki(Izba Skarbowa w Warszawie) – 4 pkt
  3. Michał Okurowski(Izba Skarbowa w Warszawie) – 4 pkt

Mistrzostwa Polski Administracji Publicznej – kategoria amatorska kobiet

  1. Iwona Flisiak(Urząd Gminy Niebylec) – 2,5 pkt

Mistrzostwa Polski Administracji Rządowej – kategoria amatorska otwarta

  1. Adam Adamski(Ministerstwo Obrony Narodowej) – 4,5 pkt
  2. Adam Długokęcki(Izba Skarbowa w Warszawie) – 4 pkt
  3. Michał Okurowski(Izba Skarbowa w Warszawie) – 4 pkt

Mistrzostwa Polski Administracji Samorządowej – kategoria amatorska otwarta

  1. Krzysztof Arbaszewski(Starostwo Powiatowe w Wyszkowie) – 4 pkt
  2. Tadeusz Feliksiński(Rada Miejska Pabianice) – 3 pkt
  3. Aleksander Owczarek(Urząd Gminy Biała) – 3 pkt

Puchar Prezesa Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacja dla najlepszego pracownika administracji publicznej w kategorii informatyka i telekomunikacja.

  1. Adam Adamski(Ministerstwo Obrony Narodowej)

Szczegółowe wyniki

Oficjalna strona zawodów.

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.